PES 2013 Full İndir Tek Link Gezginler

PES 2013 Full İndir,PES 2013 Tek Link indir,PES 2013 Gezginler indir,PES 2013 indir gezginler,PES 2013 full indir gezginler,PES 2013 full tek link indir,PES 2013 tek link full indir

PES 2013 Full İndir Tek Link Gezginler

Bununnedeni, gerçekten PES 2013 en iyi olmasıdır , kimse kendilerini üzerinde vermek zorundadır . Yeni Başlayanlar ve FIFA yiğitlerini bir öğrenme eğrisi biraz yüz, amaoyunun kontrol sistemininderinliğini keşfetmek ve dışarı - pozisyon rakiplere sadece düğme dayak ve topal girişimlerinin ötesine deneyimlerini almaya hazır oyuncular gerçekten bu oyunu aşk gelecek . Bu size istediğiniz tüm düşük zorluk yaklaşık bir tekme ise hala zevk mümkündür , ama bu tür bir Ferrari sürüş vegaz dışarı icar hiç gibi. Oh, ve kafa kafaya maçlarda daha kararlı oyuncular tarafından yapıştırılan alırsınız .


Herhangi bir yükseklik , hız veya yön de -adım eylem Konami PES Tam Kontrol, oyuncularsahada bunu tam istediğiniztopu koymakyeteneği vermeyi amaçlayan bir özellik aradığını neeklenerek tweaked olmuştur . Bu usta manuel geçişi için izin verir; L2 çekerek , oyuncular tam 360 derecelik kemer herhangi bir yönetopu ping ve onlarüçgen ya da daire düğmeye basmak ne kadar bağlı olarak bahsedilen passmesafeyi düzenler. Doğal olarak, karşı karşıyayönü , onlar kontrol ediyorlarçalar ve o oyuncunun runmomentumbeceri düzeyi, tümsonuca ayı getirilir .

Onlar R2 , onlar tuzak onların ayaklarına yağmuruna tutarak bir geçiş kontrol ediyoruzoyuncuyu çekin . Onlar da herhangi bir yakın rakipler geçmiş üzerindetopu fiske kendi oyuncunun vücudunu bükümsağ çubuğu kullanın , ya datopu dokunun ve uzaya alabilir . Oyunun Usta Dokunmatik Sürme mekanik sıkıca için oyuncu cilt rakiplerini , muskat goalies bunları sağlayan , onların oyuncunun ayaklarınatopu kontrol ve çekim veya geçen girişimleri için alan yaratmak için geniştopu dışarı ping sağlar .

Konami de kendi takım arkadaşlarınınoyuncu kontrol vermiş,sağ sopa tıklayarak , oyuncuların takım arkadaşları pas almak için uzaya ücret atmak - ins bunları işaretlemeoyuncu kopmak gibi olabilir . İkinci hamle oyuncularsaldırı için daha fazla alan yaratmak ,toplaadam kapalı savunucuları kalkmasına kukla koşulara takım arkadaşları göndermek gibisaldırı özellikle yararlıdır .

Savunma ,topuoyuncuyu kışkırtıyorlardıgüvenli seçenektir. Maç hakemler hala biraz düdük mutlu ve herhangi oyuncular havaya uçurmak olacaktır lazer güdümlü zamanlama ile idam değil, mücadele gibi çiftX - butonuna tıklayarak bir saldırganın ayaktopu takılmaya etkili bir yoludur . Unutmayın - Eğer hedef emin olmadıkça mücadele slayt yapmazlar .

Savunma ve saldırı hemoyunun AI bazı belirgin bir iyileşme gördü -üst düzey takımlar çok sıkmola savunucuları belki biraz fazla kolay ve biraz yakalamak mümkün olmasına rağmen . Zaman içinde geri almak ise, ancak , oyuncular rakiplerinikutusunda ve çevresinde alan oluşturmak için ellerinden geleni yaparken kesip hareket kendi takım arkadaşları , topları ile geçer göreceksiniz .

Tüm acil ve zorlu hem de hisseder bir on -pitch deneyim sonuçları . Hatta Normal zorluk ayarında , oyuncular sadece uzaya sprint ve sonra da çevredeki takım arkadaşlarını arayarak savunma yoluyla yangını olamaz. Böyle yaparak , bir yem olarak kullanmak bile - aynı anda uzaya takım arkadaşları taşırken PES 2013 Başarı etrafında , önünüzdeoyuncuyu yenerek etrafında dönmektedir . Bütün on -pitch oyun sıvı ve organik hissediyor; kapalı geliyor , her set parçası , bir zafer gibi hissediyor ve her gol kazandı hissediyor .

Manchester City'nin dipsiz banka hesabına içine bakarak herhangi başbakanlığında kulübü gibi , o EA şartlarda rekabet edemezgerçeği ile barış yapmak zorunda çünkü PES onun on - sahada eylem odaklanmak için daha mantıklı . Oyunun tanıtımı , neredeyse cansız iken , yerlerde biraz aksak . Messi ve Ronaldo gibi Superstars bakmak ve bunların gerçek dünyadaki benzerleri gibi hareket , ama kutlama animasyonlar onlar ölü gözlü bakmak vekalabalık karton kesme - çıkışları gibi görünüm bunları tezahürat yaparken ağızlarına , akvaryum balığı gibi flep olabilir . Oyunun müziği jenerik hissediyor ve Jon Champion ve Jim Beglin gelenyorum iki veya üç yıl önce olduğu gibi kötü değil ise , bu pek ilgi çekici oluyor .

Benzer şekilde,hemen oyun dışında PES 2013 sunulanderinlik tam olarak toprak yıkıcı değildir . Football Life modu birlikte bir online bileşeni ile geçen yıl döner veçevrimiçi mod olarak hiç hala gibi keman . Tek halinde saat batabilecek bir Şampiyonlar Ligi Turnuvası ve Copa Libertadores kulübü rekabet de var . Ancak,her zamanki lisans sorunları kalır , ve EA yıllardason birkaç FIFA'nın Kariyer Modu ve EA Sports Football Club içinefarklı ligler dahil nasıl verilir , PES 2013 yardımcı olamaz ama bu konuda karşılaştırma deveyi kestiler görünüyor.

Yine de,sahada yapılaniş, burada bazı takımlar için resmi bir lisanseksikliği ve orada bir anlaşma kırıcı değil , ve gerçekte , bu eskiPES serisi ile tutarak daha fazla hissediyor sayesinde . Bu Konami'nin futbol franchise için bir kaba birkaç yıl oldu , ama işler tekrar rayına gibi PES 2013 ile , o hissediyor . Bu kırma zemin değil ve hiçbir mükemmel anlamı ile , ama PES 2013 - onun son öncekilerden daha fazla - kimlik ve yön duygusu ile bir oyun gibi hissediyor . En iyisi , kendi rekabet belirgin farklıgüzel oyun benzersiz ve zorlu cevap veriyor . PES hayranları için gönül yarası yıl sonra, Konami'nin futbol oyunu nihayet EA devasa gölgesinden dışarı adım başlayan görmek harika .

1 yorum:

etiketler

gezginler indir download yükle full çalışan son sürüm son versiyon version güncel hızlı çabuk fulloyun oyuncehennemi ahmetturan torrent ftp indirme indirmek bilgisayara indir 2014 Rasim GEL |WeBBoSS |İndir.Today